لاغري

لاغري، تغذيه و پوست

امروزه همه ي افراد دوست دارند تا لاغر بشوند و حتي از اضافه وزن هم مي ترسند.بسياري از افراد با کاهش وزن خود سعي مي کنند که به وزن نرمال و متناسبي برسند؛البته گاهي اوقات هم فرد وزن نرمالي دارد ولي باز هم مي خواهد لاغرتر بشود. وزن متناسب با توجه به قد فرد سنجيده مي شود.هنگامي که از افراد مختلف پرسيده مي شود که چرا دوست دارند تا لاغر بشوند،به 3 دليل مهم اشاره مي کنند که عبارتند از:

– سلامتي

– افزايش اعتماد به نفس

– ظاهري بهتر

افرادي که لاغر هستند، احساس بهتري نسبت به ظاهر خودشان دارند و از اينکه مي توانند انواع مختلفي از لباس ها را بر تن کنند، بسيار احساس رضايت و خشنودي مي کنند. در بسياري از کشورها، لاغري يکي از فاکتورهاي مهم زيبايي محسوب مي شود و فرد با کاهش وزن خود به طور طبيعي احساس جذابيت بيشتري مي کند. در کل، لاغري نقش مهمي در کيفيت و ميزان رضايت فرد از زندگي ايفا مي کند و سلامت جسمي و رواني فرد را هم تضمين مي کند زيرا هنگامي که وزن بدن شما متناسب باشد، همه چيز بهتر مي شود.

نقش تغذيه در لاغري

تعذيه نامناسب هم نقش مهمي در شيوع چاقي در بين انواع رينج هاي سني دارد. ممکن است وزن شما با مصرف مواد مختلفي بالا برود مثل چربي هاي ترانس و انواع کلسترول که در انواع فست فودها، غذاهاي فرآوري شده و غذاهاي سرخ شده يافت مي شوند و در نهايت باعث افزايش وزن مي شوند. با تغذيه سالم مي توانيد وزنتان را هم کاهش بدهيد و از ابتلا به ساير بيماري ها که اکثرا ناشي از تغذيه ناسالم هستند هم بتوانيد جلوگيري کنيد.

لاغري و پوست

وقتي شروع به لاغر شدن مي کنيد، همزمان صورت شما هم لاغرتر مي شود. گونه هاي شما دچار افتادگي مي شود، چانه باريک تر مي شود و حتي در بسياري از افراد پوست دچار چين و چروک هايي هم مي شود و شايد نگراني اصلي شما هم همين مسئله باشد. در کلينيک جوانه خدمات مختلفي در حوزه رفع لاغري صورت و برطرف شدن چين و چروک پوست ارائه مي شود که ديگر هيچ نگراني بات لاغري و تغييرات پوست صورتتان نخواهيد داشت.

لاغري

لاغري با کمک مشاور تغذيه

مشاور تغذيه کسي است که در حوزه سلامت فعاليت مي کند. مشاور تغذيه مي تواند در زمينه تغذيه سالم به شما کمک هاي زيادي بکند. مشورت با مشاور تغذيه مي تواند راه خوبي براي رسيدن به وزن نرمال باشد. مشاور تغذيه مي تواند رژيم هاي سالمي را در اختيار شما قرار بدهد تا کاملا اصولي و سالم وزن خود را کم کنيد؛ البته مشاور تغذيه مي تواند به بيماران ديابتي، افرادي که فشار خون بالايي دارند و ساير افراد هم کمک زيادي بکند.

خدمات لاغري در کلينيک جوانه

کلينيک جوانه انواع خدمات لاغري را به شما عزيزان ارائه مي دهد که همگي اين خدمات تحت نظر پزشکاني متخصص و با تجربه ارائه مي شود. شما مي توانيد براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد خدمات لاغري و تغذيه سالم در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.