ليزر فرکشنال co2

 

ليزر فرکشنال co2

شايد با وجود اينکه از محصولات مختلفي براي پوستتان استفاده مي کنيد، باز هم شاهد ماندگاري اسکارها و لکه هاي روي پوستتان هستيد و فکر مي کنيد که اين عارضه هاي پوستي هيچوقت بهبود پيدا نمي کنند؛ خوشبختانه ليزر فرکشنال کربن دي اکسيد يکي از روش هاي پيشرفته براي جوانسازي پوست به شمار مي آيد که طرفداران زيادي هم دارد. ليزر  co2 در بين ليزرهاي ديگر، بيشترين طول موج را دارد و با تنظيمات خاصي مي توان از آن براي انواع رنگ پوست تيره هم استفاده کرد. از ليزر فرکشنال  co2 مي توان در روي پوست حساس پلک چشم و اطراف دهان هم استفاده کرد. بر عکس ليزرهاي ديگر که همراه با درد هستند، احتمال تغيير رنگدانه هاي پوست هدر آنها بسيار بالا است و نتايج قابل توجهي را به دنبال ندارند، ليزر فرکشنال co2 نتايج بسيار خوب و سريعي را به دنبال دارد.

فوايد ليزر فرکشنال co2

– رفع چين و چروک هاي عميق

– رفع خطوط روي پوست

– کاهش آسيب هاي ناشي از نور خورشيد

– رفع اسکارهاي آکنه

– محو آثار انواع لک

– از بين رفتن اسکارهاي ناشي از جراحت

– از بين رفتن نشانه هاي افزايش سن

– بهبود وضعيت بافت صورت و حتي رنگ پوست

– محرکي براي توليد کلاژن در صورت، گردن، قفسه سينه و دستها است و در نتيجه باعث مي شود تا پوستي سفت تر و جوان تر داشته باشيد

– نتايج ليزر فرکشنال co2 ماندگارتر از ساير ليزرهاست

– در مقايسه با ساير ليزرها، عوارض و اثرات جانبي کمتري دارد

– ايمن تر است و خطرات کمتري را به دنبال دارد

ليزر فرکشنال co2 چگونه عمل مي کند؟

ليزر فرکشنال، پرتو ليزر co2 را جذب کرده و آن پرتو را به هزاران پرتو کوچک تجزيه مي کند. اين پرتوهاي کوچک به لايه هاي عميق تر پوست نفوذ مي کنند.

مدت زمان لازم براي ليزر فرکشنال co2

مدت زمان لازم به بخشي بستگي دارد که قرار است ليزر فرکشنال را انجام بدهيد. معمولا ليزر فرکشنال براي صورت، حدودا 45 دقيقه الي 1 ساعت طول مي کشد که زمان لازم براي آمادگي قبل از ليزر و بعد از ليزر هم به آن افزوده مي شود.

نتايج بعد از استفاده از ليزر فرکشنال co2 

24 ساعت بعد از ليزر، ممکن است احساس کنيد که پوستان کمي در آفتاب سوخته است. معمولا در 5 الي 6 ساعت اول بعد از ليزر، استفاده از کمپرس سرد توصيه مي شود. 2 الي 7 روز بعد از ليزر فرکشنال co2، پوست شما کاملا لايه برداري مي شود. پوست شما بعد از ليزر فرکشنال co2، کمي قرمز مي شود که کاملا طبيعي است.

تعداد جلسات لازم براي ليزر فرکشنال co2

تعداد جلسات لازم به وسعت آسيب هاي پوستي، اسکارها، عمق چين و چروک ها بستگي دارد. در کلينيک جوانه، متخصص بعد از بررسي دقيق پوست شما، تعداد جلسات لازم براي ليزر فرکشنال co2 را به شما مي گويد.

ليزر فرکشنال co2 در کلينيک جوانه

شما ميتوانيد براي مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر در مورد ليزر فرکشنال co2 در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.