پوست و زيبايي

امروزه يکي از دغدغه هاي خانم ها و آقايان در حوزه پوست و زيبايي، مسئله چين و چروک هايي است که روي پوست ايجاد مي شود. معمولا چين و چروک ها در بخش هايي از بدن ايجاد مي شوند که بيشتر در معرض نور خورشيد قرار مي گيرند مثل صورت، گردن، پوست دست و غيره. جدا از اثرات مضر نور خورشيد در روي پوست، عوامل ديگري هم در ايجاد چين و چروک ها دخيل هستند مثل:

– افزايش سن

– نوع پوست (افرادي که داراي پوست هاي روشن تر و چشمان آبي هستند، بيشتر در معرض آسيب هاي نور خورشيد قرار گيرند)

– سيگار کشيدن

– تغذيه نامناسب

– استرس

– وراثت و غيره

به طور کلي مي توانيم چين و چروک ها را به دو دسته اصلي تقسيم کنيم: 1. چين و چروک هاي سطحي و 2. چين چروک هاي عمقي. اگر چين و چروک هاي روي پوستتان شما را اذيت مي کنند يا به دنبال راهي براي جلوگيري از بوجود آمدن چين و چروک ها هستيد، خوشبختانه در کلينيک جوانه گزينه هاي زيادي پيش رويتان داريد مثل:

– تزريق ژل

– بوتاکس

– هايفو و غيره

تزريق ژل

از ژل براي کاهش انواع خطوط و چين و چروک هاي روي صورت و لب ها استفاده مي شود. با تزريق ژل، صورت حجم زيبايي پيدا مي کند و بلافاصله بعد از تزريق هم مي توانيد شاهد اثرات آن باشيد. ژل ها انواع مختلفي دارند و هر يک از آنها براي بخش خاصي از صورت به کار مي روند. ژل را مي توان روي گونه، قسمت پاييني صورت، زير چشم ها، لب، روي خطوط خنده و ساير بخش هاي صورت تزريق کرد.

تزريق بوتاکس

از بوتاکس هم براي رفع خطوط و چين و چروک هاي پوست استفاده مي شود. بوتاکس از انقباض ماهيچه هايي که باعث ايجاد چين و چروک مي شوند جلوگيري مي کند و به اين نحو شاهد پوستي صاف تر و زيباتر خواهيم بود. از بوتاکس براي رفع چين و چروک هاي قسمت هاي مختلفي از صورت استفاده مي شود مثل خطوط بين دو ابرو، خطوط گوشه چشم و ساير بخش هاي صورت.

هايفوتراپي

در هايفوتراپي، از امواج اولتراسوند براي ليفت صورت انجام مي شود که باعث افزايش توليد کلاژن در سطح پوست شده و در نتيجه باعث سفت تر شدن پوست مي شود. هايفو مزاياي زيادي را به دنبال دارد مثل کاهش خطوط و چين و چروک هاي روي صورت، نرم تر شدن پوست، زاويه سازي فک، ليفت گونه ها، ابروها و پلک چشم و غيره. هايفوتراپي در بخش هايي از صورت مثل فک، گونه و دور دهان بيشترين تاثير را مي گذارد و بهترين نتايج را به دنبال دارد.

خدمات پوست و زيبايي در کلينيک جوانه

کلينيک جوانه با ارائه انواع خدمات پوست و زيبايي، به شما عزيزان کمک مي کند تا پوستي کاملا بي نقص و زيبا داشته باشيد؛ همگي اين خدمات تحت نظر پزشکاني متخصص و با تجربه ارائه مي شود. شما مي توانيد براي مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر در مورد خدمات پوست و زيبايي در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.