محصول شما فعال نشده است، برای فعال سازی اینجا کلیک کنید.

پوست و زیبایی2019-05-29T12:11:09+03:30

پوست و زيبايي

امروزه يکي از دغدغه هاي خانم ها و آقايان در حوزه پوست و زيبايي، مسئله چين و چروک هايي است که روي پوست ايجاد مي شود. معمولا چين و چروک ها در بخش هايي از بدن ايجاد مي شوند که بيشتر در معرض نور خورشيد قرار مي گيرند مثل صورت، گردن، پوست دست و غيره. جدا از اثرات مضر نور خورشيد در روي پوست، عوامل ديگري هم در ايجاد چين و چروک ها دخيل هستند مثل:

– افزايش سن

– نوع پوست (افرادي که داراي پوست هاي روشن تر و چشمان آبي هستند، بيشتر در معرض آسيب هاي نور خورشيد قرار گيرند)

– سيگار کشيدن

– تغذيه نامناسب

– استرس

– وراثت و غيره

به طور کلي مي توانيم چين و چروک ها را به دو دسته اصلي تقسيم کنيم: 1. چين و چروک هاي سطحي و 2. چين چروک هاي عمقي. اگر چين و چروک هاي روي پوستتان شما را اذيت مي کنند يا به دنبال راهي براي جلوگيري از بوجود آمدن چين و چروک ها هستيد، خوشبختانه در کلينيک جوانه گزينه هاي زيادي پيش رويتان داريد مثل:

– تزريق ژل

– بوتاکس

– هايفو و غيره

تزريق ژل

از ژل براي کاهش انواع خطوط و چين و چروک هاي روي صورت و لب ها استفاده مي شود. با تزريق ژل، صورت حجم زيبايي پيدا مي کند و بلافاصله بعد از تزريق هم مي توانيد شاهد اثرات آن باشيد. ژل ها انواع مختلفي دارند و هر يک از آنها براي بخش خاصي از صورت به کار مي روند. ژل را مي توان روي گونه، قسمت پاييني صورت، زير چشم ها، لب، روي خطوط خنده و ساير بخش هاي صورت تزريق کرد.

تزريق بوتاکس

از بوتاکس هم براي رفع خطوط و چين و چروک هاي پوست استفاده مي شود. بوتاکس از انقباض ماهيچه هايي که باعث ايجاد چين و چروک مي شوند جلوگيري مي کند و به اين نحو شاهد پوستي صاف تر و زيباتر خواهيم بود. از بوتاکس براي رفع چين و چروک هاي قسمت هاي مختلفي از صورت استفاده مي شود مثل خطوط بين دو ابرو، خطوط گوشه چشم و ساير بخش هاي صورت.

هايفوتراپي

در هايفوتراپي، از امواج اولتراسوند براي ليفت صورت انجام مي شود که باعث افزايش توليد کلاژن در سطح پوست شده و در نتيجه باعث سفت تر شدن پوست مي شود. هايفو مزاياي زيادي را به دنبال دارد مثل کاهش خطوط و چين و چروک هاي روي صورت، نرم تر شدن پوست، زاويه سازي فک، ليفت گونه ها، ابروها و پلک چشم و غيره. هايفوتراپي در بخش هايي از صورت مثل فک، گونه و دور دهان بيشترين تاثير را مي گذارد و بهترين نتايج را به دنبال دارد.

خدمات پوست و زيبايي در کلينيک جوانه

کلينيک جوانه با ارائه انواع خدمات پوست و زيبايي، به شما عزيزان کمک مي کند تا پوستي کاملا بي نقص و زيبا داشته باشيد؛ همگي اين خدمات تحت نظر پزشکاني متخصص و با تجربه ارائه مي شود. شما مي توانيد براي مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر در مورد خدمات پوست و زيبايي در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.

مقالات

پوست ، مو

کبد و سیاهی دور چشم

کبد و سیاهی دور چشم   حلقه سیاه اطراف چشم برخی تصور می ‌کنند که وجود این‌ هاله ی سیاه رنگ به دلیل وجود بیماری های داخلی و

علت های سیاهی زیر چشم

علت های سیاهی زیر چشم   کمبود خواب: اگر چشم به اندازه کافی و مناسب استراحت نداشته باشد گردش خون در پوست کم می شود و باعث عدم

جوش سرسیاه چیست؟

جوش سرسیاه جوش‌های زیر پوستی هستند که کومدون نام دارند، که ناشی از بسته‌شدن دهانهٔ خروجیِ غدد چربی پوست است. ترشحات چربی وقتی نمی‌تواند از دهانهٔ مسدودشدهٔ غدد چربی‌ساز

مهمترین دلایل چاقی

مهمترین دلایل چاقی:   یک بخش قوی در ارتباط با چاقی، ژنتیک است. کودکان افراد چاق نسبت به کودکانی که پدر و مادر لاغر دارند، بیشتر در  معرض

سوالات متداول