پلاسما جت.کلينيک پوست و مو جوانه

پلاسما جت

پلاسما جت نوعي جراحي است که ظاهر پلک چشمهاي افتاده را بهبود مي بخشد و ممکن است شامل برداشتن پوست، ماهيچه و چربي اضافه از اطراف چشمها هم باشد. با افزايش سن، پلک چشم هاي شما گشادتر مي شوند و ماهيچه هايي که از پلک چشمهاي شما محافظت مي کنند هم به مرور ضعيف تر مي شوند؛ در نتيجه ممکن است چربي هاي اضافه اي در بالا و پايين پلک چشمان شما جمع بشود که باعث افتادگي ابروها و پلک بالايي و پلک پاييني چشم ها مي شود. اين وضعيت باعث مي شود که سن شما بيشتر نشان داده بشود و حتي باعث کاهش بينايي چشمان شما هم مي شود. پلاسما جت ميتواند اين مشکلات چشم را کاهش يا به طور کامل از بين ببرد و به شما کمک کند تا چشماني جوان تر و خوش حالت تر داشته باشيد.

کاربردهاي پلاسما جت

از پلاسما جت بيشتر براي رفع افتادگي پلک چشم، بهبود پف زير چشم و ايجاد تقارن در ناحيه چشم ها استفاده مي شود ولي پلاسما جت در رفع چين و چروک بويژه در اطراف و گوشه هاي چشم، ليفت پوست، رفع هرگونه اسکار، آکنه و جاي سوختگي هم مي تواند بسيار مفيد باشد و نتايج قابل توجهي را به دنبال داشته باشد.

اقدامات قبل از پلاسما جت

قبل از انجام پلاسما جت، اقدامات زير صورت مي گيرد:

آزمايش فيزيکي: متخصص، بيمار را از نظر فيزيکي مورد آزمايش قرار مي دهد؛ به اين صورت که ميزان توليد اشک توسط چشمها آزمايش مي شود و همچنين بخش هاي مختلف پلک چشم هم به طور دقيق بررسي مي شود.

آزمايش بينايي: چشمها معاينه مي شود و بينايي بيمار هم مورد آزمايش قرار مي گيرد.

عکس گرفتن از پلک چشم: از چشم هاي شما در زواياي مختلفي عکس برداري مي شود. اين عکسها کمک زيادي به بهتر انجام شدن پلاسما جت و بهبود نتايج پس آن مي کنند.

نتايج پلاسما جت

بسياري از بيماران از نتايج پلاسما جت رضايت کامل را دارند. ظاهر جوانتر بيماران بعد از پلاسما جت باعث شده است که اعتماد به نفس آنها هم افزايش پيدا کند. معمولا بعد از پلاسما جت؛ بيمار شاهد مقداري تورم و کبودي است که بين 10 الي 14 روز طول مي کشد تا اين عوارض به طور کامل برطرف بشوند. براي رسيدن به نتايج بهتر، بيمار بايد از چشم هاي خود در برابر نور خورشيد محافظت کند.

معمولا 2 هفته بعد از انجام پلاسما جت، زمان مناسبي براي بررسي نتايج حاصل از آن است و بيمار مي تواند شاهد بهبود افتادگي پلک چشم، کاهش چين و چروک هاي پنجه کلاغي (يا خطوط گوشه چشم ها) و تغييراتي در حالت ابرو و پوست اطراف چشم هاي خود باشد. همانطور که گفته شد، بيمار بعد از پلاسما جت تا چند روز شاهد تورم بسيار زيادي است و نمي توان بلافاصله بعد از پلاسما جت نتايج را به خوبي ارزيابي کرد؛ بنابراين تا چند هفته صبر کنيد تا ميزان تورم کاهش پيدا کرده وچشمها و پوست اطراف آن به حالت عادي برگردد.

پلاسما جت در کلينيک جوانه

شما ميتوانيد براي مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر در مورد پلاسما جت در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.

پلاسما جت خطوط دور چشم
پلاسما جت خطوط اطراف چشم
پلاسما جت اطراف لب
پلاسما جت.گونه و اطراف چانه
پلاسما جت جمع کردن پوست شکم