ميکرودرم

ميکرودرم

ميکرودرم به فرآيندي گفته مي شود که براي جوانسازي پوست و بافت هاي آن استفاده مي شود. ميکرودرم ميتواند ظاهر آفتاب سوخته پوست، چين و چروک، خطوط عميق، لکه هايي که در اثر افزايش سن بوجود مي آيند، پيگمانتاسيون سياه رنگ پوست و ساير مشکلات و دغدغه هاي مربوط به پوست را بهبود ببخشند. حتي بعد از يک جلسه ميکرودرم، پوست شما صاف تر و صورتتان هم شفاف تر و سالم ترديده مي شود.

در ميکرودرم از يک اپليکاتور مخصوص استفاده مي شود که با دارا بودن کريستال، لايه سطحي پوست را به آرامي خراش مي دهد و در نتيجه باعث جوانسازي پوست مي شود. ميکرودرم روشي ايمن براي انواع رنگ و تن پوست به شمار مي آيد.

فوايد ميکرودرم

– صورت شما را روشن تر و درخشان تر مي کند. ميکرودرم مي تواند به آرامي سلول هاي مرده پوست را جدا کند و پوستي تميز، شفاف، درخشان و صاف را براي شما به ارمغان بياورد.

– ميزان جوش ها را کاهش مي دهد. منافذ پوست را باز مي کند و تجمع خون را در سطح پوست برطرف مي کند تا آکنه، جوش هاي سر سياه و تاول ها را کاهش بدهد.

– پوست را پاکسازي مي کند. نشانه هاي پيري زودرس پوست که در اثر اشعه خورشيد، خشکي پوست، آکنه، اسکارهاي لکه دار و خطوط مختلف ايجاد مي شوند را درمان مي کند.

– باعث رشد سلول هاي پوستي جديد مي شود. ميکرودرم با جوانسازي پوست، توليد کلاژن را افزايش مي دهد و در نتيجه وضعيت پوست را نسبت به قبل بهبود مي بخشد.

نتايج بعد از ميکرودرم

تا 24 ساعت بعد از انجام ميکرودرم، پوست شما به رنگ صورتي در مي آيد و بسيار خشک مي شود. بعد از ميکرودرم نياز به استراحت خاصي نداريد. شما ميتوانيد بلافاصله بعد از ميکرودرم به فعاليت هاي روتين خودتان بپردازيد. بهتر است بعد از ميکرودرم پوستتان را آب رساني کنيد و از محصول پوستي ملايمي استفاده کنيد. استفاده از مرطوب کننده و ضدآفتاب بعد از انجام ميکرودرم ضروري است.

تعداد جلسات ميکرودرم

تعداد جلسات لازم براي ميکرودرم به خود فرد، نوع پوست و دليل انجام اين فرآيند بستگي دارد. ميکرودرم را مي توان بصورت هفتگي، هر دو هفته يک بار و يا بصورت ماهانه انجام داد. نتايج ميکرودرم دائمي نيست.

ماندگاري نتايج ميکرودرم

بلافاصله بعد از ميکرودرم، نتايج آن تا حدودي قابل تشخيص است ولي براي رسيدن به نتايجي بهتر بايد جلسات ميکرودرم خود را در فاصله هاي زماني مشخصي تکرار کنيد. براي اينکه ماندگاري نتايج ميکرودرم را افزايش بدهيد، بايد به توصيه هايي که متخصص به شما مي کند هم به دقت عمل کنيد.

ميکرودرم در کلينيک جوانه

شما بايد متخصص خود را براي انجام ميکرودرم، بر پايه فاکتورهاي زير انتخاب کنيد:

– تحصيلات و مدرک

– تجربه انجام ميکرودرم

– احساس راحتي خودتان با متخصص

متخصصين کلينيک جوانه در انجام ميکرودرم، مهارت و تجربه بسيار زيادي دارند و مي توانيد با خيال راحت در اين کلينيک اقدام به ميکرودرم پوستتان کنيد. شما ميتوانيد براي مشاوره و کسب اطلاعات بيشتر در مورد ميکرودرم در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.