ليزر موهاي زائد

ليزر موهاي زائد 

اگر از شيو، اصلاح يا وکس کردن موهاي زائد صورت و بدنتان زياد راضي نيستيد، ليزر موهاي زائد ميتواند گزينه خوبي براي شما باشد. امروزه ليزر موهاي زائد در بسياري از کشورهاي جهان طرفداران زيادي دارد. شايد برايتان جالب باشد اگر بدانيد که ليزر همان نورهاي متمرکزي است که با قرار گرفتن بر روي صورت يا بدن خيلي سريع جذب مي شود و موهاي زائد را از ريشه از بين مي برد.

فوايد ليزر موهاي زائد

ليزر براي حذف موهاي زائد صورت، پا، بازو، زير بغل، ناحيه بيکيني و ساير بخش هاي بدن استفاده مي شود. ليزر موهاي زائد فوايد زيادي دارد از جمله:

– دقت بالا: ليزر مي تواند موهاي زائد تيره و ضخيم را مورد هدف خود قرار بدهد، در حاليکه به پوست ساير بخش هاي بدن هيچ آسيبي وارد نمي کند.

– سرعت بالا: هر پالس (ضربه) دستگاه ليزر در يک ثانيه باعث حذف موهاي زائد زيادي در يک زمان مي شود. ليزر بخش هاي کوچکتر صورت مثل بالاي لب در کمتر از يک دقيقه تمام مي شود و ليزر بخش هاي بزرگتر بدن مثل پاها يا پشت بدن به زمان بيشتري نياز دارد.

– نتايج قابل پيش بيني: اکثر بيماران تقريبا بعد از حدود 6 جلسه به طور دائم از شر موهاي زائد خود راحت مي شوند.

چگونه ميتوانيم براي ليزر موهاي زائد آماده بشويم؟

ليزر موهاي زائد يک فرآيند کاملا پزشکي محسوب مي شود و قبل از اينکه نسبت به ليزر موهاي زائدتان اقدام کنيد، بايد مدرک دکتر يا تکنيسين را براي انجام اين فرآيندچک و بررسي نماييد. اگر براي ليزر موهاي زائدتان تصميم قطعي گرفته ايد بهتر است از 4 هفته قبل از ليزر، از وکس و الکتروليز موهايتان خودداري کنيد؛ علت اين محدوديت اين است که وکس و الکتروليز به طور موقت ريشه هاي موهاي زائد را حذف مي کنند، درحاليکه ريشه موهاي زائد بايد وجود داشته باشد تا نور ليزر بتواند آنها را هدف بگيرد.

يکي ديگر از نکاتي که بايد رعايت کنيد اين است که 3 ماه قبل و بعد از ليزر موهاي زائد در معرض نور مستقيم خورشيد قرار نگيريد. نور خورشيد باعث مي شود تا ليزر نتواند تاثير زيادي روي حذف موهاي زائد بگذارد و همچنين قرار گرفتن در معرض نور خورشيد بعد از ليزر، يک سري عوارض خاصي را مي تواند براي بيمار به دنبال داشته باشد.

مراقبت هاي بعد از ليزر

3-4 ساعت بعد ليزر،  آب به قسمت هاي ليزر شده نخورد.
24 ساعت دوش گرفته نشود.

در مدتي که ليزر انجام مي شود فقط با ژيلت شيو انجام گيرد.

نحوه ليزر در کلينيک جوانه

در کلينيک جوانه ليزر با دستگاه كندلا که نسبت به دستگاه هاي ديگر قوي تر و بهترين دستگاه شناخته شده درجواب دهي براي از بين رفتن موهاي زائد مي باشد، انجام ميگيرد .خدمات vip که شامل ديستنس،روتختي،گان،حوله  که براي هر شخص جداگانه مي باشد با توجه به رنگ پوست و ميزان ضخامت موهاي زائد شما و همچنين ناحيه اي که قصد ليزر داريد، دستگاه ليزر تنظيم مي شود يعني براي هر بيماري، تنظيمات خاصي بر روي دستگاه اعمال مي شود. پزشک عينکي براي محافظت از چشمانتان در اختيارتان قرار مي دهد. پزشک، هندپيس را به آرامي بر روي بخش مورد نظر شما مي گذارد و اين روند را براي چند دفعه تکرار مي کند تا بخش مورد نظر شما را به طور کامل پوشش بدهد.

دستگاه ليزر کندلا کلينيک جوانه

هزينه ليزر موهاي زائد

هزينه ليزر به چند فاکتور بستگي دارد؛ از جمله:

– بخشي از صورت يا بدن که مي خواهيد موهاي زائد آن را ليزر کنيد

– زمان لازم براي ليزر

– تعداد جلساتي که براي حذف کامل موهاي زائدتان نياز داريد

شما مي توانيد براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد هزينه ليزر در کلينيک جوانه با شماره 66120352- 021 تماس حاصل فرماييد.