بازسازی حجم دست و جوانسازی

تزریق ژل

پوست موجود در پشت دست تنها یک ساختار چربی حمایت‌کننده‌ی بسیار نازک دارد. علاوه بر آن، این پوست بسیار نازک بوده و بطور معمول در صورتی که پوشیده نباشد در معرض نور آفتاب است. بنابراین، پوست خاصیت ارتجاعی خود را خیلی زود از دست می‌دهد. رگ‌های خونی و تاندون‌ها پدیدار می‌شوند. پشت دستان با یک لایه‌ نازک و یکنواخت اسید هیالورونیک یا کلسیم هیدروکسی آپاتیت که تقریباً بدون درد و بدون عوارض جانبی است قابل برجسته شدن است. دست‌ها بوضوح و بطور آشکار جوان بنظر می‌رسند.

قبل از تزریق ژل یک کرم بی‌حس کننده به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه بر روی ناحیه‌ی مورد نظر مالیده می‌شود. سپس این ناحیه با ضدعفونی‌کننده تمیز شده و علامت‌گذاری می‌گردد. سپس یک سری تزریق‌های اسید هیالورونیک در محدوده‌ی مورد درمان انجام می‌پذیرد. این تزریق‌ها میان فضاهای انگشتان، بین انگشت دوم و سوم و بین انگشت سوم و چهارم انجام می‌شود. یک بی‌حس‌کننده‌ی موضعی قبل از تزریق استفاده می‌شود. بعد از تزریق، دست‌ها ماساژ داده می‌شوند تا فیلر در سرتاسر دست‌ها پخش شود. باید دقت شود که در طول فرایند، به دست آسیبی وارد نشود که منظور آسیب به تاندون‌ها و رگ‌ها است.

درمان لیزری

لیزر درمانی جهت پوست و زیبایی، جزء اساسی در برنامه درمانی کلینیک زیبایی ما می‌باشد. کلینیک ما دارای سیستم‌های لیزر و نور مختلفی است و در جایگاهی است که بتواند مناسب‌ترین انتخاب در زمینه تجهیزات را برای هر درمان داشته باشد.

لکه‌های پیری بر روی پشت دست توسط تعداد زیادی از مردم از نظر زیبایی غیرجذاب قلمداد می‌شوند. رفع آنها با لیزر در حال حاضر ظریف‌ترین و گسترده‌ترین روش می‌باشد. بنابراین لیزهای مخصوص برای از بین بردن رنگدانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مزیت این روش این است که پوست بیرونی کاملاً دست نخوره باقی می‌ماند و تنها پوسته‌ریزی حداقلی رخ می‌دهد. پوسته‌ریزی اندک بعد از یک هفته کم می‌شود در حالی که لکه‌های پیری بعد از درمان در اکثر موراد کاملاً از بین می‌روند. درمان باید در ماه‌هایی از سال انجام بگیرد که نور آفتاب کمتری وجود دارد.

تزریق چربی

تزریق چربی برای دستان شامل گرفتن چربی از ران یا شکم با استفاده از تکنیک‌های میکرو-لیپوساکشن و تزریق آن به دست می‌باشد. توخالی بودن دست بطور چشمگیری توسط تزریق چربی بهبود پیدا می‌کند.

جوانسازی پوست با تزریق چربی سبب ایجاد ظاهری پرپشت‌تر و جوان‌تر می‌شود. تغییر بلافاصه بعد از تزریق چربی قابل مشاهده است. این روش منحصر بفرد بوده و در حال همه‌گیر شدن است.